Vítejte na stránce k připravované dvacáté třetí bondovce, třetí s Danielem Craigem. Můj původní záměr byl zde pravidelně doplňovat novinky a zajímavosti. Bohužel jsem to z osobních důvodů stejně jako v případě předchozího filmu Quatum of Solace trestuhodně promeškal. Na poslední chvíli před premiérou jsem přidal alespoň nejdůležitejší informace a odkazy. A tady je k dispozici recenze. Skyfall
 • 13.10.2012: Česká premiéra bondovky Skyfall proběhne jako je u nových filmů s Jamesem Bondem zvykem sedm minut po půlnoci (tj. v 0:07), tentokrát však ze čtvrtka na pátek 26.10.2012 (nikoli ze středy na čtvrtek jako je obvyklé). V multikinech po celé ČR už byl spuštěn předprodej lístků. Skyfall bude uveden také v kině IMAX.
   
 • 13.10.2012: Vzhledem k tomu, že premiéra je za dveřmi, jsou už samozřejmě k dispozici nejen teasery, ale také oficiální trailery v několika verzích. Určitě se mrkněte na syrový teaser trailer a nabitý oficiální trailer, ve kterém uvidíme nového Q, bondgirl a také charizmatického protivníka v podání Jarviera Bardema.
   
 • 13.10.2012: Titulní píseň k nové bondovce dostala na starost zpěvačka Adele a mylím, že se jí velice vydařila. Zde si ji může poslechnout a přečíst si její text.
   
 • 8.11.2011: Trochu se zpožděním přidávám pár obrázků nové bond girl. Bude o francouzská herečka Berenice Marlohe: Berenice 1, Berenice 2, Berenice 3, Berenice 4, Berenice 5.
   
 • 4.11.2011: Režisér Sam Mendes na včerejší tiskové konferenci uvedl, že natáčení začne již v pondělí 7. listopadu a natáčet se bude v Londýně, ve čtvrti Whitehall, v Turecku (v Istambulu a dalších částech Turecka), Číně (v Shanghaii a dalších částech Číny) a ve Skotsku. Nebou vynechána ani tradiční filmová studia Pinewood.
   
 • 4.11.2011 Včerejší tiskovou konferenci můžete shlédnout zde: délka 28:38, zde je k dispozici kompletní přepis.
   
 • 3.11.2011: Tisková konference potvrdila Daniela Craiga v roli 007, Judy Denchovou jako M, Javiera Bardema jako hlavního záporňáka. A dále oznámila obsazení Ralpha Fienese (Harry Potter, Vzpomínky na Afriku), Alberta Finneyho (Velká ryba), Bena Whishawa (Layer Cake).
   
 • 3.11.2011: Datum slavnostní premiéry v Londýně bylo stanoveno na 26. října 2012.
   
 • 3.11.2011: Jméno 23. bondovky zní Skyfall a bylo oznámeno dnes na tiskové konferenci v Londýně. Fanoušci spekulovali o názvech Risico nebo Property of a Lady, což pro film jsou dosud nevyužité názvy povídek Iana Fleminga, na internetu dokonce kolují zdařilé i méně zdařilé návrhy falešných posterů (poster 1, poster 2, poster 3, poster 4). Jedna zvěst tvrdila, že se nová bondovka se bude jmenovat Carte Blanche a bude zfilmováním stejnojmenného románu s Jamesem Bondem od Jefferyho Deavera, nic z toho se však nepotvrdilo.
   
 • Jamese Bonda ztvární již potřetí herec Daniel Craig. Roli M si zopakuje Judy Denchová.
   
 • Režisérem připravovaného filmu je Sam Mendes (Americká krása, Road to Perdition)
   
 • V roli záporňáka uvidíme Javiera Bardema (Vicky Cristina Barcelona, Tahle země není pro starý)